ZAPYTAJ O OFERTĘ

Ozonowanie to jedna z metod dezynfekcji i usuwania nieprzyjemnych zapachów.

 

Główną zaletą tej metody jest przede wszystkim jej bezpieczeństwo i efektywność. Ozonowanie służy oczyszczaniu powietrza czy też wody z drobnoustrojów, bakterii, grzybów i roztoczy.

Ozonowanie pomaga pozbyć się niechcianych alergenów unoszących się w powietrzu. Ozon  w pomieszczeniach może skutecznie zlikwidować roztocza kurzu domowego. Dzięki ozonowaniu pomieszczeń możemy znacznie lepiej się w nich czuć.

Zabieg wskazany jest przede wszystkim dla alergików, gdyż ozonowanie pomieszczeń doskonale je oczyszcza, powietrze jest świeże i czyste, pozbawione alergenów, patogenów.

Dzięki zastosowaniu ozonowania w pomieszczeniach możemy również uniknąć rozprzestrzeniania się chorób np. grypy. W pomieszczeniach takich jak szpitale, gabinety lekarskie, korytarze, biura, szkoły, przedszkola jest to szczególnie wskazane, gdyż są to pomieszczenia do użytku dużej ilości osób. Wówczas możemy zapobiec rozprzestrzenianiu się zarazków.

Ozon służy również do usuwania nieprzyjemnego odoru powstałego na skutek rozkładu zwłok ludzkich. Mogą być one niebezpieczne dla ludzi i ich zdrowia.

Oprócz tego ozon usuwa nieprzyjemny zapach z klimatyzacji, dymu papierosowego oraz każdego nieprzyjemnego zapachu.

OZONOWANIE

 736 290 790

Nie czekaj! Zadźwoń

Działamy 24h/7

Ratatuj24

Kontakt

0
Instagram
Google+
Youtube
Twitter

Strona główna | O nas | Blog | Usługi | Kontakt 

Copyright © Ratatuj24 2017-2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

e-mail
Ratatuj24
telefon

             RATATUJ 24

              736 290 790

             biuro@ratatuj24.pl

 

 

 

Jesteśmy tutaj

Główną specjalizacją naszej firmy są usługi dezynsekcji, dezynfekcji, deratyzacji jak również specjalistyczne konsultacje online z Klientami z całej Polski. Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Odwiedziło nas już :

O nas