ZAPYTAJ O OFERTĘ

Cryonite- Wymrażanie Karaluchów

Wytyczne serwisowe Cryonite® dla

karaluchów niemieckich

Niemieckie karaluchy są w większości urażone przez większość ludzi ze względu na ich związek z niehigienicznymi warunkami oraz fakt, że mogą przenosić bakterie i inne patogeny na swoje ciała i nogi. Prawie wszystkie gatunki karaluchów występują jednak tylko na zewnątrz, a stosunkowo niewiele osób z powodzeniem przystosowało się do życia z człowiekiem w jego domach i przedsiębiorstwach. Skuteczna kontrola karaluchów jest wielopłaszczyznowa i obejmuje:

  1.  Kontrola w celu ustalenia obszarów działalności w kuchni, pokoju, mieszkaniu lub domu.
  2. Fizyczne usunięcie jak największej liczby karaluchów przez odkurzanie (gdy populacje są znaczące).
  3. Zastosowanie Cryonite do pęknięć i pustek, w których te owady są znane lub podejrzane.
  4. Zastosowanie pustki, pęknięć i szczelin oraz zabiegów punktowych za pomocą resztkowych środków owadobójczych i / lub karaluchów.
  5. Współpraca z klientem w celu poprawienia warunków, które promują lub zawierają karaluchy.

Krionit jest bardzo przydatnym narzędziem w zarządzaniu karaluchami w Niemczech w połączeniu z działaniami sanitarnymi i resztkowym leczeniem. Cryonite jest szczególnie przydatny w wrażliwych sytuacjach, w których nie można zastosować większości konwencjonalnych metod leczenia, takich jak szpitale, kliniki medyczne, przedszkola, sklepy zoologiczne i zoo. Ludzie i zwierzęta domowe mogą pozostać na obszarach poddawanych działaniu Cryonite, chociaż zaleca się, aby obszary leczenia zostały opuszczone, ponieważ często po zabiegu Cryonite zostaną wykonane pozostałe zabiegi.

Należy zauważyć, że Cryonite jest najbardziej skuteczny w przypadku mniejszych owadów. Właściwie zastosowane zabije niemieckie karaluchy w kontakcie, ale większe gatunki, takie jak karaluchy amerykańskie lub orientalne, mogą przetrwać wstępne leczenie Cryonite. Zastosowanie Cryonite spłukuje i powala większe gatunki, ale może być konieczne dodatkowe zastosowanie Cryonite, aby zapewnić zabicie, lub jeszcze lepiej, dotknięte karaluchy można usunąć przez odkurzanie po odganiu od schronisk i / lub powaleniu przez początkową aplikację Cryonite.

 

WYMRAŻANIE KARALUCHÓW

 736 290 790

Nie czekaj! Zadźwoń

Działamy 24h/7

Ratatuj24

Kontakt

0
Instagram
Google+
Youtube
Twitter

Strona główna | O nas | Blog | Usługi | Kontakt 

Copyright © Ratatuj24 2017-2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

e-mail
Ratatuj24
telefon

             RATATUJ 24

              736 290 790

             biuro@ratatuj24.pl

 

 

 

Jesteśmy tutaj

Główną specjalizacją naszej firmy są usługi dezynsekcji, dezynfekcji, deratyzacji jak również specjalistyczne konsultacje online z Klientami z całej Polski. Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Odwiedziło nas już :

O nas